WE JUST LAUNCHED OUR NEW APP

Everything you need

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam condimentum maximus feugiat. Curabitur elementum viverra dolor at blandit. Vestibulum in mollis libero. Ut vulputate fringilla est.

  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor;
  • Mauris eu erat elit. Ut quis orci nec dolor.
Ready to try out our new app?

Features

Body – Team leasing

Body leasing a Team leasing nabízíme stálým klientům jako možnost rychle zajistit funkčnost projektu. Jsme schopni zajistit administrátory, analytiky, architekty, vývojáře i manažery podle požadavků klienta.

Recruiting

Náš recruiting je spolehlivý. Kandidátům nabídneme vaší pozici, odprezentujeme všechny benefity pozice i vaší společnosti. Kandidáta zpohovorujeme a představíme vám jeho profil. V případě potřeby také dohodneme termíny pohovoru u vás ve společnosti.

Sourcing

Hledáte IT kandidáty na vaše pozice? Náš sourcing pracuje rychle a efektivně. Z naší rozsáhlé databáze, ale i dalších ověřených zdrojů oslovíme odpovídající kandidáty, se kterými pak můžeme společně dál pracovat.

What our users say

Denně dostávám mailem nevyžádané nabídky od personálek i firem. ICT People ale jednají korektně, vyznají se v technologiích, umí odhadnout co je pro mě zajímavé, a tak mě nazahlcují nesmysly. Jen tak dál, skvělá práce.

Pavel Peřina IT & Business analyst

ICT People jsou vážně profesionálové na svém místě. Forma a způsob komunikace, kvalitní pozice, zajímavé projekty a profesionální přístup. Takhle si představuji spolupráci. Díky!

Petr Vyhnálek Java developer - Freelancer