Fullstack developer REMOTE

  • Contract
  • Emloyee
  • Freelance
  • Full Time
  • Praha, REMOTE
  • až 8000 MD USD / Year
  • Salary: až 8000 MD

Web ICTPeople.cz

Pro našeho klienta hledáme Fullstack developera (.NET + React) REMOTE s velmi dobrou angličtinou, kterou využije na denní bázi.

Náplň práce:

  • budete se podílet na vývoji webových a mobilních aplikací pro optimalizaci výrobního a dodávkového procesu
  • stanete se součástí cross-funkčního produktového týmu a získáte tak možnost prosazovat svá řešení
  • nabízíme remote spolupráci – do budoucna možné služební cesty do Německa
Co umíte:
  • Nejméně 3 roky zkušeností s tvorbou větších softwarových aplikací
  • Zkušenost s Typescript, React, React Native
  • Velmi dobrá znalost .NET Core
  • Znalost vývojových postupů jako je CI/CD
  • Je výhodné mít dobrou znalost kontejnerových aplikací
  • Všestrannost v oblasti návrhu REST a API (výhodou jsou zkušenosti s GraphQL)
  • Znalost agilního prostředí velké plus
  • Výborná angličtina
  • Schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • Chuť cestovat, pokud bude potřeba

Tech. stack: Microservice architecture (K8s, RabbitMQ, NATS, gRPC, REST, Postgres, …) v C#/.NET Core, Typescript & React for UI (web/mobile)

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 32 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.