Junior konzultant autentizace

  • Emloyee
  • Full Time
  • Praha 4
  • 35000 - 50000 Kč CZK / Month
  • Salary: 35000 - 50000 Kč

Web ICTPeople.cz

Pro menší IT společnost hledáme junior konzultanta autentizace. Hledáte možnost proniknout do světa IT a máte vzdělání v oboru? Toto je pro vás skvělá volba.

Požadujeme:

  • zájem o oblasti PKI a autentizace
  • samostatnost a iniciativní přístup
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • spolupráci s předními světovými výrobci bezpečnostních řešení
  • kreativní práci na bezpečnostních projektech pro významné zákazníky
  • přátelský kolektiv složený z chytrých lidí ochotných pomoci a o řešení se bavit
  • možnost zkrácených úvazků pro studenty, pružná pracovní doba
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C stanice Budějovická

Náplň práce:

  • účast na projektech v oblasti informační bezpečnosti (PKI, autentizace)
  • konzultace, implementace a podpora zakázkových řešení
  • spolupráce na návrhu technického řešení
  • možnost spolupráce na přípravě nabídek
  • práce v týmu
  • sledování trendů v oboru
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 32 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.