Linux admin

  • Emloyee
  • Full Time
  • Praha 4
  • 70000 Kč / měsíc CZK / Month
  • Salary: 70000 Kč / měsíc

Web ICTPeople.cz

Aktuálně hledáme Linuxáka na práci v prostředí Linuxu nad Siebelem, skriptování, automatizace, monitoring atd. pro významný český bankovní dům.
Učíte se rádi novým věcem a rádi objevené poznatky sdílíte s kolegy?
Aktuálně sháním talentovaného aplikačního administrátora s alespoň
uživatelskou znalostí Linuxu. Hlavním úkolem bude správa CRM a microservices na Openshiftu.
Kromě stabilního zázemí v silné společnosti se můžete těšit na možnost práce z domova
a atraktivní platové ohodnocení. Jestliže jste iniciativní a rádi objevujete nové technologie, určitě se na tuto pozici přihlaste.

Náplň práce

  • v rámci retailového tribu se zařadíte do squadu Oracle Siebel CRM
  • squad se skládá z cca 30 lidí (analytici, vývojáři, testeři a dohromady 5 administrátorů)
  • správa CRM (Linux jako aplikační platforma) a microservices na Openshiftu nad Java platformou
  • administrace a monitoring aplikace Oracle Siebel CRM na OS Linux, DB Oracle (z uživatelského úhlu pohledu, ne správcovského)
  • instalace, údržba a upgrade systémových prostředků, řešení problémů
  • vypracování systémové a provozní dokumentace
  • psaní shell scriptů, pipelines v Jenkinsu
  • práce s aplikacemi v Opeshift

Požadavky

  • proaktivita
  • nedělá vám žádný problém používání příkazové řádky a Linux je vaše oblíbená technologie
  • máte alespoň uživatelskou znalost Linux serveru

Výhody

  • Jenkins
  • finanční background
  • správa microprocesů v openshift

Benefity

  • možnost HO
  • konkurenceschopný plat
  • dlouhodobý projekt
  • klíčový klient s bohatou historií
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 32 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.