.NET Developer REMOTE

  • Contract
  • Emloyee
  • Freelance
  • Full Time
  • Praha - REMOTE
  • do 7000 Kč MD USD / Year
  • Salary: do 7000 Kč MD

Web ICTPeople.cz

Hledáme proto .NET vývojáře, který se k týmu přidá a bude se primárně zaměřovat na backend.

Náplň práce:

  • Budete pracovat v jednom z našich agilních cross-funkčních produktových týmů
  • Dostanete možnost vytvářet back-endové služby od základu
  • V závislosti na úrovni Vašich zkušeností se budete podílet také na aplikační architektuře našeho digitálního stacku
  • Budete psát čistý, testovatelný kód a unit testy

Co umíte:

  • Máte předchozí zkušenosti s tvorbou středně velkých až velkých softwarových aplikací
  • Velmi dobře znáte .NET Core
  • Znáte vývojové postupy jako je CI/CD
  • Výhodou je pokud mmáte dobrou znalost kontejnerových aplikací
  • Jste všestranní v oblasti návrhu REST a API (výhodou jsou zkušenosti s GraphQL)
  • Máte předchozí zkušenosti s agilním vývojovým prostředím
  • Máte dobrou angličtinu – domluvíte se
  • Máte schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • Jste ochotni cestovat, pokud bude potřeba
Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 32 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.