React developer REMOTE

  • Contract
  • Emloyee
  • Freelance
  • Full Time
  • Praha - REMOTE
  • do 7000 Kč MD USD / Year
  • Salary: do 7000 Kč MD

Web ICTPeople.cz

Pro našeho klienta hledáme React developera REMOTE s velmi dobrou angličtinou, kterou využije na denní bázi.

Náplň práce:

  • budete se podílet na vývoji webových a mobilních aplikací pro optimalizaci výrobního a dodávkového procesu
  • stanete se součástí cross-funkčního produktového týmu a získáte tak možnost prosazovat svá řešení
  • úzká spolupráce s Product Ownery a UX experty v agilním prostředí (Scrum)
  • nabízíme remote spolupráci – do budoucna možné služební cesty do Německa
Co umíte:
  • máte předešlou zkušenost s tvorbou středních až velkých webových a mobilních aplikací
  • znáte prostředí agilního vývoje
  • máte dobrou angličtinu, znalost německého jazyka vítána
  • jste schopni pracovat v mezinárodním týmu na dálku
  • máte chuť cestovat, pokud bude potřeba

Tech. stack: Typescript, React, D3 / Visx…

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 32 MB.

You can apply to this job and others using your online resume. Click the link below to submit your online resume and email your application to this employer.