Vítáme vás!

Jsme mladá, dynamická agentura. Naším posláním je poskytovat kvalitní služby rychle a za přijatelnou cenu. V našem týmu máme celkem téměř 10 let praxi v IT sourcingu a recruitingu. Nehrajeme si na něco, co nejsme. Jsme parta nadšenců, které baví to, co dělá a nevadí nám zabrat i večer nebo o víkendu :-).

Našimi klienty jsou IT vývojářské společnosti všech velikostí i zaměření, bankovní domy, ale i jiné spřátelené agentury. Umíme zajistit nástup kandidáta do interního vývoje, ale i na krátkodobé či dlouhodobé projekty. Našim partnerům umíme najít zaměstnance, kontraktory, freelancery nebo můžeme nabídnout i bodyshop. Našim kandidátům se snažíme najít takovou pozici, která bude splňovat všechna jejich očekávání. Říkáme tomu win-win-win a to nás na tom baví nejvíce!

Profesionální služby

Kvalitní podpora

Solidní podmínky

Body – Team leasing

Body leasing a Team leasing nabízíme stálým klientům jako možnost rychle zajistit funkčnost projektu. Jsme schopni zajistit administrátory, analytiky, architekty, vývojáře i manažery podle požadavků klienta.

Recruiting

Náš recruiting je spolehlivý. Kandidátům nabídneme vaší pozici, odprezentujeme všechny benefity pozice i vaší společnosti. Kandidáta zpohovorujeme a představíme vám jeho profil. V případě potřeby také dohodneme termíny pohovoru u vás ve společnosti.

Sourcing

Hledáte IT kandidáty na vaše pozice? Náš sourcing pracuje rychle a efektivně. Z naší rozsáhlé databáze, ale i dalších ověřených zdrojů oslovíme odpovídající kandidáty, se kterými pak můžeme společně dál pracovat.